İLETİŞİM

ERA Hukuk Bürosu


Bİze ulaşmak İçİn:+90-312-418-5295


Bize ulaşmak için:
+90-312-418-5295


Çalışma Alanları

ERA Hukuk Bürosu, Başkentimiz Ankarada kurulmuş , ülke çapında başarılara imza atmış bir kuruluştur.

25 yıldan beri Hukukun her alanında çok önemli başarılara imza atıyoruz.

Başat alanımız Ağır ceza hukuku başta olmak üzere hukukun bir çok dalında Türk Hukukuna yön veren kararların alınmasına katkı sağladık ve bir çok karmaşık olayı açıklağa kavuşturarak adaletin yerini bulmasını yardımcı olduk.

Şirketler Hukuku  alanında büyük ve küçük çaplı bir çok yatırımcının Ülke ekonomisine olan desteklerine hukuksal değerler kazandırdık. 

Özel Hukuk alanında bir çok vatandaşımızın sorunlarına care olduk hayat yolculuklarına kalıcı ve pozitif izler bıraktık.  

Yurt İçi ve Yurt dışında yabancı uyruklu veya vatandaşımız olan müvekkillerimizi mükemmellen ve kemali ciddiyetle temsil ettik. 

Hukukun hemen hemen her  kolunda uzman kadromuzla çalışmalar yaptık. Türkiyenin ve Dünyanın en seçkin üniversitlerin mezun , deneyim sahibi Avukat , Hukukçu akademisyen kadrolarımızın yaptığı çalışmalarla Hukuk Doktrinine önemli katkılar sunduk. 

Özel ve Tüzel müvekkillerimizin türlü hukuksal problemlerine çözümler sunduk ve iz bırakan sonuçlar elde ettik.

Tüm bunların ötesinde  , çeyrek asırlık tarihimiz boyunca bütün başarılarımızı hukuk etiğinden sapmadan elde ettik. Adaletin üstünlüğü ve herkesin savunulma hakkı oldugu anlayışı ile yola çıktık ve değerlerimizden taviz vermeden ilerledik.

Hulasa ;  Cumhuriyetimizin en büyük kazanımı olan laik çağdaş hukukun  saç ayağından biri olan savunmayı evrensel hukuk ilkelerini mihver Kabul ederek temsil ettik.

Bugün ERA Hukuk 15 den fazla hukuk kolunda çalışmalara yürütmekte ve sizlere hizmetler sunmaktadır.

ÜSTTE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ