İLETİŞİM

ERA Hukuk Bürosu


Bİze ulaşmak İçİn:+90-312-418-5295


Bize ulaşmak için:
+90-312-418-5295


Hakkımızda

Era Hukuk Bürosu, konularında uzman yerli / yabancı avukat ve danışman kadrosuyla hukuk ve danışmanlık hizmetleri sağlamakta olan temelleri 1989’da Başkent Ankara da atılmış,köklü bir hukuk firmasıdır.

25 yılı aşkın deneyimimiz ile evrensel kalite standartlarında hukuk etiğine uygun çözümler üretmekteyiz.

Hızla gelişen ve değişen sosyoekonomik koşulların ortaya çıkardığı ihtiyaçlar doğrultusunda özel ve tüzel kişilere; özellikle firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana dinamik ve başat alanımız  Ceza Hukuku başta olmak üzere Borçlar Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Milletler arası Hukuk, Yabancılar Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku, Fikri ve Sinai Haklar Hukuku, Şirketler Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında hizmetler vermekteyiz.

Era Hukuk olarak sadece yurt içinde değil yurt dışındaki partner ve danışmanlarımızla dünyanın değişik bir çok ülkesinde faaliyet yürütmekteyiz

Türkiye’nin ekonomik büyümesine ve uluslararası yatırımcıların kapsamlı ve farklı ihtiyaçlarına yanıt olarak, müvekkillerimizin sermaye piyasalarındaki her türlü hukuki sorununu çözmek üzere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Çok uluslu dev bütçeli yatırımlardan, küçük bütçeli teşebbüslere kadar her ölçekte girişimin  yatırımın ve ticari ilişkinin hukuki altyapısının hazırlanması , hukuki  ve ekonomik risk analizlerinin yapılması, sözleşmelerin kurulması, yorumlanması , istişaresi ve uygulanması konularında da çalışmaktayız.

Büromuzun misyon olarak kendini müvekkillerinin sorunları çözmeye ve onların hukuksal sorumluluklarını omuzlamaya adamıştır.

Etik Hukuk ilkelerinden sapmaksızın siz müvekkillerimize mükemmelen hukuk ve danışmanlık hizmeti vermek için hazırız.

 

ÜSTTE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ